JADŁOSPIS 27 IX- 1 X 2021
 Przez cały dzień dzieci mają stały dostęp do wody.

 

Poniedziałek

Śniadanie: pieczywo, masło, pasta z sera białego i tuńczyka, herbata z cytryną

Obiad: I: zupa pomidorowa z ryżem, pieczywo

II: udko pieczona z ziołami, ziemniaki, surówka szefa kuchni, napój miodowo- cytrynowy
Deser: brzoskwinia

 

II śniadanie: nektarynka

Podwieczorek: banan

A-1,3, 6, 7, 9

 

Wtorek

Śniadanie: pieczywo, masło, kiełki roślinne, wędlina, sałata, herbata owocowa

Obiad: I: zupa grochowa, pieczywo

II: makaronem  z serem i ze skwarkami, herbata z cytryną

Deser: jogurt pitny

 

II śniadanie: arbuz

Podwieczorek: brzoskwinia

A-1,3, 7, 9, 11

 

Środa

Śniadanie: pieczywo, masło, serek kremowy, pomidor, herbata z cytryną

Obiad: I: zupa szpinakowa z jajem, pieczywo

II: kotlet mielony lub prowansalski, ziemniaki, buraczki zasmażane, sok tłoczony

Deser: Kubuś 100%

 

II śniadanie: bułeczka z serem

Podwieczorek: soczek 200 ml

A-1,3, 6, 7, 9

 

Czwartek

Śniadanie: pieczywo, masło, pasztet z bakaliami, ogórek, napój owocowy

Obiad: I: krem z dyni ze słonecznikiem i z grzankami

II: gulasz z wołowiny, kasza gryczana, surówka z kapisty kiszonej z żurawiną, kompot wiśniowy

 

II śniadanie: winogron

Podwieczorek: jogurt BIO

A-1,3, 6, 7, 9

 

Piątek

Śniadanie: pieczywo, masło, pasta jajeczno- rybna, herbata z cytryną

Obiad: I: zupa ogórkowa, pieczywo

II: burgery rybne lub szpinakowe, marchewka zasmażana z groszkiem, ziemniaki, sok tłoczony

 

II śniadanie: nektarynka

Podwieczorek: banan

A-1,3, 4, 7, 9

 

Alergeny: 1-zboża zawierające gluten, 2-skorupiaki i prod. pochodne, 3-jaja i prod. pochodne, 4-ryby i prod. pochodne, 5-orzeszki ziemne i prod. pochodne, 6-soja i prod. pochodne, 7-mleko i prod. pochodne, 8-orzechy, 9-seler i prod. pochodne, 10-gorczyca i prod. pochodne, 11-nasiona sezamu i prod. pochodne, 12-dwutlenek siarki i siarczyny,  13-łubin i prod. pochodne, 14-mięczaki i prod. pochodne

 

 

 

 

JADŁOSPIS 20-24  IX 2021
 Przez cały dzień dzieci mają stały dostęp do wody.

 

Poniedziałek

Śniadanie: pieczywo, masło, konfitura truskawkowa, mleko

Obiad: I: zupa ogórkowa, pieczywo

II: bigos z kiszonej kapusty, ziemniaki, sok tłoczony

Deser: brzoskwinia

 

II śniadanie: arbuz

Podwieczorek: mus owocowy

A-1,3, 6, 7, 9

 

Wtorek

Śniadanie: pieczywo, masło, pasta twarogowa z papryką, herbata z cytryną

Obiad: I: zupa koperkowa z makaronem

II: schab ze śliwką lub pieczeń ze schabu w sosie majerankowo- czosnkowym, mix sałat, ziemniaki, kompot truskawkowy

 

II śniadanie: nektarynka

Podwieczorek: brzoskwinia

A-1,3, 7, 9, 11

 

Środa

Śniadanie: pieczywo, masło, miód, herbata owocowa z cytryną

Obiad: I: zupa fasolowa, pieczywo

II: strogonow z indyka, kasza bulgur, ogórek kiszony, herbata owocowa z cytryną

Deser: Kubuś 100%

 

II śniadanie: banan

Podwieczorek: winogron

A-1,3, 6, 7, 9

 

Czwartek (oddziały przedszkolne i świetlica)

Śniadanie: pieczywo, masło, wędlina, pomidor koktajlowy, herbata

Obiad: I: żurek z jajem, pieczywo

II: ryż z prażonymi jabłkami z sosem śmietankowym, herbata z cytryną

 

II śniadanie: jogurt owocowy

Podwieczorek: herbatniki

A-1,3, 6, 7, 9

 

Piątek

Śniadanie: pieczywo, masło, ser żółty, pomidor, napój owocowy

Obiad: I: rosół drobiowo- wołowy z makaronem

II: kotlet rybny w chrupiącej panierce, ziemniaki, surówka z różnych kapust, kompot z owoców mieszanych

Deser: jabłko i niegazowana woda

 

II śniadanie: kiwi

Podwieczorek: słupki i talarki marchewki

A-1,3, 4, 7, 9

 

Alergeny: 1-zboża zawierające gluten, 2-skorupiaki i prod. pochodne, 3-jaja i prod. pochodne, 4-ryby i prod. pochodne, 5-orzeszki ziemne i prod. pochodne, 6-soja i prod. pochodne, 7-mleko i prod. pochodne, 8-orzechy, 9-seler i prod. pochodne, 10-gorczyca i prod. pochodne, 11-nasiona sezamu i prod. pochodne, 12-dwutlenek siarki i siarczyny,  13-łubin i prod. pochodne, 14-mięczaki i prod. pochodne