JADŁOSPIS 24 I - 28 I 2022

Śniadanie: pieczywo, masło, ser żółty, ogórek, kawa z mlekiem,

Obiad/I danie: zupa wiejska, pieczywo,

Obiad/II danie: ryż z jabłkami i brzoskwiniami, herbata z cytryną,

Deser: pomarańcza,

II śniadanie: drożdżówka z owocami,

Podwieczorek: sok owocowy,

A -1, 3, 6, 7, 9, 10, 11,

Śniadanie: pieczywo, masło, miód, kakao,

Obiad/I danie: pieczarkowa, pieczywo,

Obiad/II danie: gulasz wieprzowy, kasza gryczana, sok tłoczony,

II śniadanie: baton,

Podwieczorek: banan,

A -1, 3, 6, 7, 9, 10, 11,

Śniadanie: pieczywo, masło, pasztet, ogórek, herbata z cytryną,

Obiad/I danie: zupa grochowa, pieczywo,

Obiad/II danie: naleśniki z serem,  herbata z cytryną

Deser: banan,

Podwieczorek: batonik owocowy,

A -1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11,

Śniadanie: pieczywo, masło, wędlina, pomidor, herbata z cytryną,

Obiad/I danie: barszcz czerwony zabielany z jakiem, pieczywo,

Obiad/II danie: sznycel szuba, ziemniaki, marchewka zasmażana, kompot,

Deser: baton,

II śniadanie: wafle ryżowe,

Podwieczorek: winogron,

A -1, 3, 6, 7, 9, 10, 11,

Śniadanie: pieczywo, masło, twarożek, szczypiorek, herbata owocowa,

Obiad/I danie: zupa pomidorowa z makaronem,

Obiad/II danie:  paluszki rybne, surówka z różnych kapust, herbata z cytryną,

II śniadanie: mus owocowy,

Podwieczorek: drożdżówka,

A -1, 3, 6, 7, 9, 10, 11,

Alergeny: 1 - zboża zawierające gluten, 2 - skorupiaki i prod. pochodne, 3 - jaja i prod. pochodne, 4 - ryby i prod. pochodne, 5 - orzeszki ziemne i prod. pochodne, 6 - soja i prod. pochodne, 7 - mleko i prod. pochodne, 8 - orzechy, 9 - seler i prod. pochodne, 10 - gorczyca i prod. pochodne, 11 - nasiona sezamu i prod. pochodne, 12 - dwutlenek siarki i siarczyny, 13 - łubin i prod. pochodne, 14 - mięczaki i prod. pochodne.

Szanowni Państwo, przypominam o konieczności niezwłocznego uregulowania finansowych zaległości żywieniowych. Brak wpłaty w terminie spowoduje blokadę karty i nie otrzymanie posiłku w stołówce szkolnej.

W szkole jest wdrożony i już powinien działać elektroniczny system rozliczeń stołówkowych, co wymusza przestrzeganie terminów opłat i zasad korzystania zgodnie z nowym regulaminem.

Posiłki dla klas I-VIII będą wydawane od 02.09.2021 r. na podstawie zgłoszonych kart.
Naliczenie za wyżywienie pojawi się na witrynie Dziennik UONET+ 03.09.21 r.

Kartę zgłoszenia dziecka na obiady i śniadania proszę dostarczyć do szkoły lub przesłać skan/ zdjęcie drogą elektroniczną (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Link do pobrania:

Karta zgłoszenia <-- plik pdf

Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej, link do pobrania:

Karta zgłoszenia <-- plik pdf

Kartę zgłoszenia dziecka na obiady i śniadania proszę dostarczyć do szkoły lub przesłać skan/ zdjęcie drogą elektroniczną (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) ewentualnie pocztą. W przypadku dostarczenia dokumentu do szkoły proszę o umieszczenie karty zgłoszenia w wyznaczonym miejscu (pudełko opisane „karty zgłoszeniowe na obiady i śniadania 2021/2022”) przy głównym wejściu do szkoły.

Szanowni Państwo, na witrynie Dziennik UONET+ u każdego Rodzica widoczny jest indywidualny numer rachunku bankowego i kwota do zapłaty za wyżywienie we wrześniu. Zgłoszone odpisy za wrzesień będą uwzględniane przy naliczeniu za obiady w październiku. Koszt jednego obiadu wynosi 4,00 zł, a śniadania 2,00 zł.

Skrót do artykułu z instrukcją: Jak sprawdzić kwotę do zapłaty i indywidualny numer konta bankowego: