Szanowni Państwo, na witrynie Dziennik UONET+ u każdego Rodzica powinien być widoczny indywidualny numer rachunku bankowego i kwota do zapłaty za wyżywienie w styczniu.

Skrót do artykułu z instrukcją: Jak sprawdzić kwotę do zapłaty i indywidualny numer konta bankowego:

Drodzy Rodzice, proszę o sprawdzenie czy pojawił się u Państwa numer konta i kwota do zapłaty. W przypadku kwoty wynoszącej 0,00 zł, proszę o kontakt z Kierownikiem stołówki lub jej braku- proszę o kontakt z Wychowawcą klasy. Najczęściej problem wynika ze zdublowanych adresów, adres e-mail rodzica zostaje powtórzony w danych ucznia. E-mail ucznia i e-mail rodziców - to muszą być 3 różne adresy. Możliwe jest edytowanie danych przez Wychowawcę klasy. Zaleca się korzystanie z witryny na komputerze, gdyż w aplikacji w telefonie może kwota nie być widoczna.

Za posiłki wydane w marcu naliczenia zostaną opublikowane na witrynie 27.02.2021 r. Termin płatności do 05.03.2021 r. Proszę o przestrzeganie terminu płatności i uregulowanie zaległości. Brak wpłaty w terminie spowoduje blokadę karty.

Dodatkowe uwagi dotyczące logowania się: na witrynie Dziennik UONET+ zakładka Opłaty widoczna jest jedynie u Rodziców (podczas logowania się wykorzystujemy login przypisany do Rodzica).

JADŁOSPIS 22-26 III 2021
 Przez cały dzień dzieci mają stały dostęp do wody.

Śniadanie: grahamka z masłem, konfiturą truskawkową, kakao

Obiad: I: zupa szpinakowa z jajem, pieczywo

II: polędwiczki wieprzowe z kaszą bulgur, surówka z z białej rzodkwi, herbata z cytryną

II śniadanie: mandarynka

Podwieczorek: baton kakaowy

A-1,3, 7, 9, 11

Wtorek

Śniadanie: pieczywo, masło, pasta drobiowa ze śliwką, ogórek kiszony, herbata owocowa

Obiad: I: rosół drobiowo- wołowy z makaronem

II: kotlet pożarski, puree ziemniaczane z koperkiem, mizeria, sok tłoczony

II śniadanie: jogurt pitny

Podwieczorek: herbatniki

A-1,3, 7, 9

Śniadanie: bułka wyborowa, masło, wędlina wieprzowa, papryka, herbata owocowa

Obiad: I: zupa gulaszowa, pieczywo

II: makaron z sosem serowo- brokułowym, herbata z cytryną
Deser: banan

II śniadanie: mandarynki

Podwieczorek: mus truskawkowy

A-1,3, 7, 9

Śniadanie: pieczywo, masło, żółty ser, ogórek, sałata masłowa, kakao

Obiad: I: kapuśniak mazurski, pieczywo

II: stek z cebulą, ziemniaki, sałatka z buraka gotowanego, lemoniada pomarańczowo- cytrynowa

II śniadanie: kiwi

Podwieczorek: pomarańcza

A-1,3, 7, 9

Śniadanie: pieczywo, masło, twaróg, ogórek kiszony, herbata

Obiad: I: krem marchewkowy z grzankami czosnkowymi

II: kopytka z masłem i bułką tartą, herbata owocowa z cytryną

II śniadanie: bułeczka z serem

Podwieczorek: soczek 200 ml

A-1,3 , 7, 9

Alergeny: 1-zboża zawierające gluten, 2-skorupiaki i prod. pochodne, 3-jaja i prod. pochodne, 4-ryby i prod. pochodne, 5-orzeszki ziemne i prod. pochodne, 6-soja i prod. pochodne, 7-mleko i prod. pochodne, 8-orzechy, 9-seler i prod. pochodne, 10-gorczyca i prod. pochodne, 11-nasiona sezamu i prod. pochodne, 12-dwutlenek siarki i siarczyny,  13-łubin i prod. pochodne, 14-mięczaki i prod. Pochodne

Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej, link do pobrania:

Karta zgłoszenia <-- plik pdf

Kartę zgłoszenia dziecka na obiady i śniadania proszę dostarczyć do szkoły lub przesłać skan/ zdjęcie drogą elektroniczną (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) ewentualnie pocztą, od 21.08.2020 r. do 28.08.2020 r. W przypadku dostarczenia dokumentu do szkoły proszę o umieszczenie karty zgłoszenia w wyznaczonym miejscu (pudełko opisane „karty zgłoszeniowe na obiady i śniadania 2020/2021”) przy głównym wejściu do szkoły.

Od 01 stycznia 2019 r. nastąpiła zmiana numeru rachunku bankowego służącego do ewidencjonowania wpłat z tytułu czesnego 5- latków z oddziałów zerowych.

Aktualny nr konta do wpłat jest następujący:

W/w nr konta służy także do wpłat za wyżywienie dzieci z oddziałów zerowych.

Poniżej wysokość czesnego za WRZESIEŃ 2019 (płatne do 10-go dnia każdego miesiąca)

Nr deklaracji dziecka

Kwota przypisu  czesnego

**Odsetki za zwłokę

Razem do wpłaty

**Odsetki za wpłaty po terminie ( po 10 k. m-ca)

W dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. obiady będą wydawane w godzinach 11.00- 13.00.

Rodziców dzieci, które w tych dniach zrezygnowały z korzystania z obiadów, proszę o wcześniejsze zgłoszenie odpisu.
Uprzejmie proszę o uregulowanie płatności za wyżywienie wraz z odsetkami.