Zapraszamy uczniów klas V-VIII do udziału w wewnątrzszkolnym konkursie „Ekologiczny karmnik dla ptaków”.

Uczniów klas 4-8 zapraszam do udziału

w konkursie plastycznym "Mój przyjaciel pies"

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej ulubionego psa.

Zapraszamy chętnych uczniów z klas 1-8 do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie pracy przestrzennej o tematyce bożonarodzeniowej. 

  • klasy 1-4: stroik, choinka,  ozdoba choinkowa (bombka, gwiazdka, itp.)
  • klasy 5-8: stroik, choinka, anioł

Uczniowie klas 4-6 mogą wziąć udział w konkursie i wykonać samodzielnie lub w grupach 3-osobowych szopkę bożonarodzeniową zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie. Prace należy dostarczyć do nauczycieli techniki do 1.12 wraz z wymaganymi zgodami rodziców (do pobrania u nauczycieli techniki).

Regulamin:

Uczniów klas 4-8 zapraszam do udziału

w XXVI WIELKOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Uczniów klas 4-8 zapraszam do udziału

w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

 "Ekologia w moim domu"

  1. Organizatorem XV edycji ogólnopolskiego konkursu „EKOLOGIA W MOIM DOMU” jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie.
  2. Uzyskane Patronaty Honorowe Konkursu:
  • Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego,
  • Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka,
  • Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w w ciekawym konkursie na opracowanie i przygotowanie lapbooka o tematyce prozdrowotnej. Gotowe prace przynosimy nauczycielom techniki do 15.12.2022. Szczegóły znajdują się w regulaminie. Organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 52 w Lublinie.

Nauczyciele techniki zachęcają uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w V Edycji Ogólnopolskiego konkursu "Najpiękniejsza świąteczna ozdoba bożonarodzeniowa”, którego organizatorem jest Sportowa Szkoła Podstawowa nr 17 w Sosnowcu. Należy przygotować metodą dowolną estetycznej ozdoby przestrzennej, dekoracji świątecznej z dowolnie dobranych materiałów (np. szyszek, bombek, makaronu itp. ). Prace wykonane zgodnie z regulaminem należy oddać do nauczycieli do 25.11.2022 r. Regulamin konkursu znajduje się poniżej:

Nauczyciele informatyki zapraszają uczniów klas 1-8 do konkursu w kategorii "grafika komputerowa". Należy narysować pracę zgodną z tematem konkursu w dowolnym programie graficznym np. Paint w formacie A4 i dostarczyć w formie elektronicznej do 13.11.2022 r.