Nasza biblioteka przystąpiła do Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz.

Biblioteka szkolna zakupiła książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Oto one:

Możemy wygrać 1000 książek do szkolnej biblioteki. Głosujmy na naszą szkołę w konkursie "1000 powodów, by czytać".

Laureaci etapu powiatowego WLC:

I miejsce Mistrz Powiatu -

II miejsce I Wicemistrz Powiatu Kaja Kieliszek-Lungangu kl. 5b - 124 pkt/170 pkt

II miejsce I Wicemistrz Powiatu Jan Kowal kl. 3c - 140 pkt/170 pkt

II miejsce I Wicemistrz Powiatu  Amelia Mazurek kl. 2c - 133 pkt/170 pkt

III miejsce II Wicemistrz Powiatu  Jan Barciński kl. 2d - 108 pkt/170 pkt

Dyplomy Aktywnego Czytelnika, Dyplomy Znakomitego Czytelnika i Dyplomy I i II Wicemistrza Powiatu odbieramy z biblioteki szkolnej we wrześniu b.r.

Biblioteka szkolna wypożycza i przyjmuje zwroty podręczników szkolnych do klas 1-8 oraz pozostałych książek.

Zasady korzystania z biblioteki szkolnej w okresie pandemii:

1. Harmonogram pracy biblioteki będzie dostosowany do potrzeb i możliwości szkoły, będzie udostępniony w dzienniku elektronicznym. Od 1.06. poniedziałek-czwartek od 8:00 - 14:00; piątek od 10:00 - 13:00.

2.Uczniowie uczestniczący w zajęciach na terenie szkoły mogą korzystać z biblioteki. Pozostali uczniowie muszą zgłaszać potrzebę korzystania z biblioteki do nauczycieli bibliotekarzy wysyłając wiadomości w dzienniku z dziennym wyprzedzeniem.